Roman AUGUSTYNIAK

Plan dla Gostynina

Plan dla Gostynina to program wyborczy Inicjatywy dla Gostynina jaki został przedstawiony w 2014 roku przed wyborami samorządowymi.

Program obejmuje propozycje krótkoterminowe i długoterminowe, które przy wytężonej pracy, a także przy udziale środków finansowych pozyskanych ze źródeł zewnętrznych pozwoli przeprowadzić zmiany, które wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców i wizerunku naszego miasta.

Przed końcem kadencji Rady Miejskiej w Gostyninie, która nastąpi w 2018 roku Inicjatywa dla Gostynina przedstawi sprawozdanie z wykonania Planu dla Gostynina.

Wszelkie informacje dotyczące samego programu, a także jego dotychczasowej realizacji przeczytają Państwo na stronie www.inicjatywadlagostynina.pl i www.korajczyk-szyperska.pl

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij