Roman AUGUSTYNIAK

Konieczne rondo na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z al. Popiełuszki

25.05.2017

Przejazd przez to skrzyżowanie w godzinach szczytu, i nie tylko, wymaga od kierowców niesamowitej wręcz cierpliwości, dlatego kwestia powstanie ronda w tym miejscu jest kluczowa.

Podczas spotkania z Wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Wiesławem Raboszukiem poruszyłem właśnie ten temat. Skrzyżowanie o którym mowa czyli al. Popiełuszki z ulicą Jana Pawła II należy do Województwa Mazowieckiego.

Wkrótce złoże petycje do Urzędu Marszałkowskiego w tej sprawie, która będzie jednym z elementów inicjujących procedurę formalną powstania ronda. Pomoc w tej sprawie również podczas spotkania zapowiedział radny sejmiku woj. mazowieckiego Stefan Kotlewski.

Roman Augustyniak

Konieczne rondo na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z al. Popiełuszki

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij