Roman AUGUSTYNIAK

Walentynkowy koncert Roberta Janowskiego w Gostyninie

17.02.2023

Z okazji święta zakochanych, które obchodziliśmy kilka dni temu, Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zaprosiło mieszkańców na niezwykły koncert "Miłość niejedno ma imię".

Walentynkowy koncert Roberta Janowskiego w Gostyninie

W czwartek (16 lutego br.) w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego wystąpił Robert Janowski.

Robert Janowski polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor radiowy. Ogólnopolski rozgłos przyniosły mu występy w musicalu Metro.W latach 1997–2018 prowadził teleturniej telewizyjny Jaka to melodia?. Zdobywca Złotej Telekamery i wielokrotny laureat Wiktorów, juror w show "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie.

Koncert poprowadzili Agnieszka Korajczyk-Szyperska i Roman Augustyniak.

Artysta zaprezentował kilkanaście piosenek o miłości. Dodatkowo w trakcie koncertu gość opowiadał o sobie i swoich (nie tylko scenicznych) przeżyciach.

Organizatorzy koncertu przygotowali dla gości kilka niespodzianek m.in. losowanie voucherów na romantyczną kolację Pizzerii Bordo. W związku z tym, że dzień koncertu przypadał na tłusty czwartek firma Kaczmarek Electric z Arturem Szulwachem na czele ufundowała dla wszystkich biorących udział w koncercie gości, słodki poczęstunek.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach oraz Magdalena Augustyniak dziękują wszystkim za liczną obecność i już teraz zapraszają na kolejne wydarzenia. Śledźcie stronę inicjatywadlagostynina.pl aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.

Zdjęcia autorstwa: Arkadiusz Michalskiarekmichalski.pl - naturalna fotografia ślubna

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij