Roman AUGUSTYNIAK

Turniej Tenisa Stołowego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym

26.08.2023

W sobotę (26 sierpnia br.)w Gostyninie odbył się turniej tenisa stołowego, zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina. W zawodach udział wzięło 24 miłośników ping ponga, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: dzieci, młodzież i OPEN.

Turniej Tenisa Stołowego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym

W kategorii dzieci wygrał Szymon Jędrzejewski przed Aleksandrem Milczarskim i Filipem Sech. 

W kategorii młodzież dziewcząt triumfowała Małgorzata Cichońska, przed Antoniną Osmolak i Pauliną Rusak. 

W kategorii młodzież chłopców zwyciężył Łukasz Krokowski przed Igorem Milczarskim i Kamilem Rusak

W kategorii  OPEN najlepszy okazał się Robert Wojnarski przed Marcinem Przedpełskim i Pawłem Jędrzejczak. 

Zawody były okazją do integracji miłośników tenisa stołowego z Gostynina i okolic. Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.

"Cieszymy się, że tak wiele osób wzięło udział w naszym turnieju" - powiedział Roman Augustyniak

-"Mamy nadzieję, że zawody zachęciły mieszkańców naszego miasta do uprawiania tenisa stołowego" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina. 

Turniej tenisa stołowego był częścią Gostynińskich Dni Sportu - 2 edycja. Zadanie realizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij