Roman AUGUSTYNIAK

Powiat Inwestycyjny

18.07.2018

To obszar niezwykle ważny z punktu widzenia samorządu. Mieszkańcy Powiatu Gostynińskiego często wskazują na potrzebę remontu dróg. Musi się to odbywać poprzez pozyskiwanie środków zewnętrznych, które są zagwarantowane w programach rządowych jak i unijnych. To bardzo duże wsparcie, które ma bezpośredni wpływ na ilość zmodernizowanych dróg.

Powiat Inwestycyjny

Niezwykle ważnym elementem jaki powinien zacząć funkcjonować w Powiecie Gostynińskim jest współpraca między samorządami.

Pozytywnym efektem jej mogą być inwestycje jaki dotyczą w zasadzie każdej osoby. Budowa chodników lub ścieżek rowerowych tak potrzebnych w powiecie gostynińskim będzie bezpośrednio oddziaływała na bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Gostynińskiego jak i również będzie motorem pobudzenia turystyki w naszym regionie.

Również w naszych propozycjach kładziemy szczególny nacisk na budowę i modernizację infrastruktury sportowej. Te działania mają na celu przede wszystkim zaangażowanie najmłodszych w aktywne uprawianie sportu, co na pewno będzie miało pozytywne efekty dla dzieci w epoce komputerów i smartfonów.

Nasze propozycje dotyczące inwestycji w Powiecie Gostynińskim:

  • Budowa i modernizacja dróg w powiecie gostynińskim

  • Budowa wraz z gminami chodników, ścieżek rowerowych

  • Budowa i modernizacja infrastruktury sportowej w szkołach i ośrodkach szkolno-wychowawczych

Inicjatywa dla Gostynina

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij