Roman AUGUSTYNIAK

Na spotkaniu w Gostyninie pada pytanie dotyczące Prezydent Warszawy. To trzeba obejrzeć

23.09.2017

W tym tygodniu odbyło się spotkanie trójki parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej w Gostyninie. Do Gostynina przyjechały posłanki Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i poseł Sławomir Nitras. Spotkanie zostało zorganizowane pod hasłem "Obywatelskie Mazowsze" i dotyczyło zagadnień związanych z polityką ogólnokrajową ale również były poruszane tematy lokalne.

Jeden z uczestników zapytał o Prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz - Waltz.

Na spotkaniu w Gostyninie pada pytanie dotyczące Prezydent Warszawy. To trzeba obejrzeć

 - Co robi Gronkiewcz? - pyta uczestnik spotkania.

- W tym miesiącu Gronkiewicz otwiera kolejne dwa kilometry bulwarów Warszawskich, które są piękniejsze niż Paryskie. Ja powiem Panu tak, jeśli chce mnie Pan o reprywatyzacyjną aferę, to jest tak samo problem PIS jak i problem Platformy. Warszawa jest problemem całej klasy politycznej w Polsce z jednego powodu, bo nie zapłacono odszkodowań ludziom, którzy nie dostali kamienic - Sławomir Nitras, więcej w materiale video poniżej.

Roman Augustyniak

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij