Roman AUGUSTYNIAK

Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras spotkali się z mieszkańcami

21.09.2017

Trójka parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej gościło we wtorkowy wczesny wieczór w restauracji Bajka. W ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o programie" #PolskaObywatelska do Gostynina przybyli posłowie Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras.

Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras spotkali się z mieszkańcami

- Odwiedzamy wszystkie powiaty województwa mazowieckiego - powiedział na rozpoczęciu spotkania Sławomir Nitras, dodając, że parlamentarzyści jego partii mają spotykać się w ramach rozmów z Polakami nie tylko w swoim okręgu, ale we wszystkich powiatach.

Tematy podejmowali i pytania zadawali obecni na spotkaniu mieszkańcy. Dotyczyły one m.in. pomocy społecznej, programu 500+ i planów Platformy Obywatelskiej na jego rozwój, podatku VAT, reformy edukacji, liderów i głównych postaci PO, Trybunału Stanu, problemów spółdzielni mieszkaniowych oraz gostynińskich i płockich problemów i spraw lokalnych.

Prowadzącym spotkanie był Roman Augustyniak, Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Gostynińskim.

Więcej szczegółów oraz relacja wideo ze spotkania niebawem.

źródło: gostynin.info

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij