Roman AUGUSTYNIAK

Wspaniała zabawa na Pikniku Rodzinnym przy LO Gostynin

16.06.2023

W czwartkowe popołudnie (15 czerwca br.) teren zielony przy Liceum Ogólnokształcącym zapełnił się uśmiechami i dobrą zabawą. Wszystko to za sprawą Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.

Wspaniała zabawa na Pikniku Rodzinnym przy LO Gostynin

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji: eurobungee dmuchańce, zabawy z animatorem, malowanie buziek.

Chętni mogli wsiąść do wozu strażackiego i karetki oraz spróbować swoich sił w malowaniu plakatówkami na specjalnej ściance, a także spróbować pysznej grochówki.

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również maskotka misia szkółki językowej Teddy Eddie. 

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Piknik rodzinny z IDG już przeszedł do historii.Było kolorowo, radośnie i …dużo nas było Wielkie dzięki za Waszą obecność" - dziękują Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach oraz Magdalena Augustyniak.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij