Roman AUGUSTYNIAK

Świątecznie w MCKu. Dariusz Kordek zaśpiewał najpiękniejsze kolędy i pastorałki

16.12.2022

Już za kilka dni Boże Narodzenie. Aby jeszcze bardziej przybliżyć atmosferę najbardziej rodzinnych świąt Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zorganizowało w czwartek (15 grudnia br.) koncert kolęd i pastorałek, które zaśpiewał Dariusz Kordek.

Świątecznie w MCKu. Dariusz Kordek zaśpiewał najpiękniejsze kolędy i pastorałki

Świąteczny koncert rozpoczęła Miejska Orkiestra Dęta. Na scenie Miejskiego Centrum Kultury wystąpiła również grupa taneczna Jazz Dance (instruktor Dorota Sobiecka).

Podczas wydarzenia ogranizatorzy przeprowadzili losowanie świątecznych choinek oraz nagrodzili laureatów Konkursu na Najładniejszą Karkę Świąteczną.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach oraz Magdalena Augustyniak dziękują wszystkim za udział i za wspólne śpiewanie kolęd.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij