Roman AUGUSTYNIAK

Spotkanie parlamentarzystów PO w Gostyninie. Zaufanie społeczne w kontekście wyborów

24.09.2017

Na spotkaniu jakie odbyło się w poprzednim tygodniu w Gostyninie, poseł Sławomir Nitras odpowiedział na pytanie dotyczące obecnych sondaży, które pokazują zdecydowane poparcie dla obecnie rządzącego PIS.

Spotkanie parlamentarzystów PO w Gostyninie. Zaufanie społeczne w kontekście wyborów

Ludzie, którzy podejmują decyzję o inwestycjach dzisiaj oni nie patrzą jakie jest ukształtowanie terenu, jaka jest droga, czy jest autostrada, czy lotnisko. To jest wszystko ważne, przede wszystkim jedno jest kryterium - jacy ludzie tam mieszkają, jak są wykształceni, co potrafią i jaki jest tzw. "kapitał społeczny" - czy umieją żyć ze sobą, czy jest zgodne społeczeństwo, czy dobrze funkcjonuje, czy jest kultura... - ciekawy wątek w kontekście inwestycyjnym, który jest tylko wstępem do poruszenia ciekawego tematu dotyczącego zaufania społecznego wyrażanego w wyborach.

Więcej w materiale video zamieszczonym poniżej.

Roman Augustyniak

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij