Roman AUGUSTYNIAK

Pełen atrakcji Wakacyjny Piknik z IDG i super zabawa w piana party

22.07.2023

Wakacje to czas przyjemnego lenistwa, zabawy i uśmiechu. Tego ostatniego z pewnością nie zabrakło na piątkowym (21 lipca br.) letnim pikniku zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.

Pełen atrakcji Wakacyjny Piknik z IDG i super zabawa w piana party

Na terenie przy Liceum Ogólnokształcącym w Gostyninie od wczesnych godzin popołudniowych aż do wieczoru całe rodziny mogły korzystać z przygotowanych przez organizatora atrakcji: eurobungee, dmuchańców, zabaw z animatorem, malowania buziek, zaplatania kolorowych warkoczyków oraz pysznej grochówki. Nie lada atrakcją była możliwość zwiedzenia wozu strażackiego oraz policyjnych radiowozów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko Malownii pani Edyty Anyszki, gdzie miłośnicy sztuki mogli spróbować swoich sił w warsztatach malarskich.

W trakcie wydarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie wszystkim chętnym znakowali rowery.

Obecnych na pikniku odwiedziła posłanka z naszego okręgu, pani Elżbieta Gapińska. Parlamentarzystka obdarowało dzieci drobnymi upominkami oraz słodkościami. Niekwestionowanym hitem imprezy było pierwsze w Gostyninie piana party. Po beztroskiej zabawie i tańcu w białym puchu, dzieci mogły się schłodzić w przygotowanej przez druhów z OSP Sierakówek kurtynie wodnej.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Piknik „Wakacje z Inicjatywą dla Gostynina” już za nami. Było kolorowo i radośnie. Grochówka i wata miały duuuuże wzięcie to znaczy, że smakowały. Warkoczyki wykonywane przez Patrycja Zawadzka - najdłuższe kolejki ever. Animacje i dmuchańce jak zwykle super. Ale największa frajda to piana party Wielkie HOP i kurtyna wodna w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej z Sierakówka. Byli policjanci, którzy znakowali rowery i Edyta Anyszka, która poprowadziła warsztaty malarskie" - informuje Liderka IDG Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

"Działo się na Wakacjach z Inicjatywą dla Gostynina. Frekwencja super, ilość uśmiechów ogromna. Dziękujemy Wszystkim za przybycie, za świetną zabawę i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Inicjatywę dla Gostynina" - podsumowuje Roman Augustyniak.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij