Roman AUGUSTYNIAK

Operetkowa uczta w gostynińskim zamku

15.03.2024

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zaprosiło w czwartek (14 marca br.) mieszkańców Gostynina i okolic na koncert "Witaj wiosno". W zamku gostynińskim w programie "Operetkowa uczta" wystąpili sopranistka Naira Ayvazyan oraz baryton Łukasz Kostka.

Operetkowa uczta w gostynińskim zamku

Artyści zaprezentowali niezapomniane arie i duety m.in. z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła wdówka”, „Perła z Tokayu”, „Hrabina Marica”, czardasze, walce, polki, pieśni neapolitańskie oraz przeboje ze światowego repertuaru.

Koncert przyciągnął do zamku liczną publiczność, która oklaskami i owacjami na stojąco zachęcała do kilkukrotnych bisów.

"Dziękujemy publiczności za gorące przyjęcie, a naszym artystom za niezwykłe występy" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska - liderka Inicjatywy dla Gostynina. "Wspaniała atmosfera koncertu na długo pozostanie w naszej pamięci" - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij