Roman AUGUSTYNIAK

Danuta Błażejczyk gwiazdą VI Gostynińskich Dni Seniora

13.10.2023

W czwartek (12 października br.), w Zamku Gostynińskim odbył się wyjątkowy koncert z okazji Gostynińskich Dni Seniora zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.

Danuta Błażejczyk gwiazdą VI Gostynińskich Dni Seniora

Na scenie wystąpiła znana i lubiana piosenkarka Danuta Błażejczyk, która zaprezentowała przeboje, takie jak "Taki cud i miód", "Nuty na szczęście" czy "Na krawędzi nocy i dnia".

Koncert zgromadził pełną salę seniorów, którzy bawili się przy muzyce artystki oraz słuchali wspomnień z kilkudziesięciu lat kariery, którymi dzieliła się piosenkarka.

Koncert gwiazdy wieczoru poprzedził występ młodej lokalnej artystki, Marysi Romanowskiej, która zaśpiewała dwa utwory: “Lubię wracać, tam gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego oraz “Świat się pomylił” Patrycji Markowskiej.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

“Wszystkim Seniorom życzymy niekończącej się radości, zdrowia i spokoju, niech każdy dzień przynosi nowe powody do uśmiechu i zadowolenia” - życzyła Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina. Do życzeń dołączył się również Roman Augustyniak, który już teraz zachęca do udziału w kolejnych wydarzeniach.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij