Roman AUGUSTYNIAK

Co to był za wieczór! Andrzejkowy koncert Michała Milowicza

27.11.2023

W niedzielę (26 listopada br.), w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się Andrzejkowy Koncert Michała Milowicza. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Inicjatywę dla Gostynina oraz Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin. Koncert zgromadził tłumy fanów artysty.

Co to był za wieczór! Andrzejkowy koncert Michała Milowicza

Podczas koncertu Michał Milowicz zachwycił publiczność swoim wszechstronnym repertuarem i energetycznym wykonaniem utworów. Jego pasja oraz zaangażowanie w muzykę doskonale wpisały się w atmosferę Andrzejek.

Milowicz zaśpiewał największe hity króla rock'nrolla Elvisa Preselya, Krzysztofa Krawczyka oraz własne przeboje.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Mamy nadzieję, że koncert z Michałem Milowiczem był dla Was niezapomnianym przeżyciem! Dziękujemy za gorące przyjęcie i fantastyczną atmosferę" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

"Dla naszej organizacji to ogromne wydarzenie, które pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, łącząc siły. Chcemy kontynuować tego typu inicjatywy, które przynoszą radość i jednoczą lokalną społeczność"  - dodał Roman Augustyniak.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij