Roman AUGUSTYNIAK

Ach co to był za recital. Zbigniew Zamachowski oczarował gostynińską publiczność

30.06.2022

Przy pełnej sali w środowy wieczór ze swoim recitalem w Gostyninie wystąpił Zbigniew Zamachowski. Organizatorem koncert było stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina przy współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Zgromadzoną w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury publiczność powitali Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz Roman Augustyniak.

Ach co to był za recital. Zbigniew Zamachowski oczarował gostynińską publiczność

O tym, że Zbigniew Zamachowski to nie tylko wybitny aktor, ale także „kawał głosu” wiedzą jego wierni fani. Jego interpretacje utworów najwybitniejszych polskich twórców zachwyciły również przybyłych tego wieczoru mieszkańców Gostynina, którzy wspólnie z artystą zaśpiewali piosenkę "Bal na Gnojnej".

Aktor każdą z piosenek okraszał anegdotami z życia swojego i kolegów po fachu. Tutaj wykazał się swoim aktorskim talentem. Dowcipy i opowieści przedstawiał, odgrywając zaprezentowane scenki. Zbigniew Zamachowski pokazał się jako artysta z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do samego siebie. 

Publiczność nie pozwoliła mu zejść ze sceny po zakończeniu recitalu. Skończyło się na bisach i owacjach.

"To był wspaniały recital Zbigniewa Zamachowskiego. Bardzo Dziękujemy wszystkim obecnym za super zabawę" - dziękują gostynińskiej publiczności organizatorzy.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij