Roman AUGUSTYNIAK

Zbliża się sezon motocyklowy. Policjanci będą zapobiegać szaleństwom motocyklistów w mieście

17.03.2023

Na czwartkowej (16 marca br.) sesji Rady Powiatu Gostynińskiego radni wysłuchali sprawozdań Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gostyninie z działalności w 2022 roku oraz kierunków działań na 2023 rok.

Zbliża się sezon motocyklowy. Policjanci będą zapobiegać szaleństwom motocyklistów w mieście

Podczas dyskusji został poruszony temat  zbliżającego się sezonu motocyklowego. Mieszkańcy Gostynina od kilku lat uskarżają się na ryk silników ścigających się motocykli. W okresie od kwietnia do września uciążliwy hałas na ulicach słychać nie tylko ciągu dnia,  ale również w godzinach nocnych.

"Te uwagi również w ubiegłym roku były poruszane. Podjęliśmy działania (...) Widząc problem, pozyskaliśmy jeszcze jeden motocykl na wyposażenie ruchu drogowego" - powiedział mł. insp. Robert Koper Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij