Roman AUGUSTYNIAK

Zaproszenie na spotkanie z Borysem Budką

30.04.2018

W dniu 9 maja (środa) o godz. 18.00 w Restauracji Bajka w Gostyninie odbędzie się spotkanie z posłem Borysem Budką.

Zaproszenie na spotkanie z Borysem Budką

„Co dalej z demokracją w Polsce?” –  to pytanie będzie tematem przewodnim spotkania z posłem Borysem Budką jakie odbędzie się 9 maja w Restauracji Bajka w Gostyninie.

To będzie również doskonała okazja do poruszenia wielu tematów dotyczących obecnej sytuacji z wymiarem sprawiedliwości w Polsce.

Borys Budka jest wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej. W utworzonym przez PO w listopadzie 2016 roku tzw. gabinecie cieni, Budka pełni funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji. W poprzednim rządzie PO-PSL – od maja do listopada 2015 r. – był ministrem sprawiedliwości. 

Borys Budka jest jednym z głównych polityków PO, który punktuje PiS za zdewastowanie działalności Trybunału Konstytucyjnego. Posłem jest już drugą kadencję.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij