Roman AUGUSTYNIAK

"Zakończenie wakacji z Inicjatywą". Przy LO bawiły się całe rodziny

05.09.2021

Wakacje dobiegły końca. Aby osłodzić dzieciom powrót do szkoły Inicjatywa dla Gostynina zorganizowała w sobotę (4 września br.) festyn "Zakończenie wakacji z Inicjatywą".

"Zakończenie wakacji z Inicjatywą". Przy LO bawiły się całe rodziny

Na terenie przy Liceum Ogólnokształcącym w Gostyninie na najmłodszych czekała moc atrakcji: wata cukrowa, eurobungee, dmuchańce, tory przeszkód, mydlane bańki. O dobry humor uczestników zadbały animatorki zachęcając do udziału w różnego rodzaju zabawach i konkursach sprawnościowych.

Sporą atrakcją była też maskotka Minionek, która witała dzieci przybywające na imprezę.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Dziękujemy Samorządowi Województwa Mazowieckiego za udzielone wsparcie w organizacji tego wydarzenia, a wszystkim uczestnikom, w szczególności tym najmłodszym za tak liczny udział w naszej imprezie" - dziękuje Roman Augustyniak radny Powiatu Gostynińskiego.

"Pogoda dopisała, frekwencja dopisała, humory dopisały. Czego chcieć więcej?" - ocenia wydarzenie Agnieszka Korajczyk-Szyperska Przewodnicząca Inicjatywy dla Gostynina.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij