Roman AUGUSTYNIAK

Trzaskali ulotki i gazetki Rafała Trzaskowskiego w Gostyninie [ZDJĘCIA]

08.07.2020

Przed nami ostatnie dni kampanii prezydenckiej. W niedzielę udamy się do lokali wyborczych, aby wybrać Prezydenta Polski na najbliższe 5 lat.

Trzaskali ulotki i gazetki Rafała Trzaskowskiego w Gostyninie [ZDJĘCIA]

W dniu dzisiejszym (8 lipca br.), w godzinach popołudniowych Gostynin odwiedziła poseł na Sejm RP z naszego okręgu Elżbieta Gapińska. Posłanka wspólnie z radnym Powiatu Gostynińskiego Romanem Augustyniakiem oraz Witoldem Pilichowiczem rozdawała ulotki oraz gazetki wyborcze kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Wspólnie zachęcali również mieszkańców Gostynina do udziału w II turze wyborów prezydenckich.

"Dzisiaj jestem absolutnie przekonany, że razem zmienimy Polskę. Tylko do tego potrzebne są ostatnie trzy dni, dlatego że jeśli nie zmienimy Polski dziś, nie zmienimy jej 12 lipca, to bardzo ciężko będzie wygrać w kolejnych wyborach" - mówił podczas dzisiejszego spotkania w Szczecinie Rafał Trzaskowski.

"Ta władza dąży do totalnego monopolu i my ten monopol możemy dzisiaj przełamać. Mieć silnego niezależnego prezydenta, ale to zależy od Was" - podkreślił kandydat KO.

Źródło: Gostynin.info

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij