Roman AUGUSTYNIAK

Termy Gostynińskie, Strefa Ekonomiczna, a może Delifinarium. Zapraszam do głosowania w sondzie

26.09.2017

Z Delfinarium to oczywiście żart. Chodzi przede wszystkim o realne, sprawdzone inwestycje, które mają swoje urzeczywistnienie w innym miastach.

Termy Gostynińskie, Strefa Ekonomiczna, a może Delifinarium. Zapraszam do głosowania w sondzie

Kiedy jeden z portali funduje nam w niewielkim odstępie czasu po raz kolejny sondaż poparcia danego kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Gostynina, czyniąc już z tego prawdziwą komedię (opinia czytelników). Ja Zapraszam Państwa do oddania głosu w sondzie, która znajduje się [TUTAJ]. Chodzi o przyszłość Gostynina.

Termy Gostynińskie czy Strefa Ekonomiczna? Może jedno i drugie. Każda z tych inwestycji będzie kosztowała kilkadziesiąt mln zł. Na Termy Gostynińskie wydano już blisko 30 mln zł (odwiert 14,1 mln, wykup działek, projekty i inne), znów Strefa Ekonomiczna to jedna wielka niewiadoma ze względu m.in. na odwieczny problem ściągnięcia potencjalnych inwestorów (obecność pobliskiej podstrefy w Kutnie, w Żychlinie i PPPT w Płocku). Wykup terenu i uzbrojenie to przede wszystkim czas i ogromne koszty.

Link do sondy: https://www.facebook.com/groups/1106639766018429/

Roman Augustyniak

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij