Roman AUGUSTYNIAK

Starostwo Powiatowe w Gostyninie dołączyło do #GaszynChallenge [VIDEO]

16.06.2020

Charytatywna akcja #GaszynChallenge robi furorę w mediach społecznościowych. Do pomocy chorej Zosi włączają się kolejne służby organizacje oraz samorządy. Ostatnio do wyzwania przez OSP Adamów oraz KGW Klusek zostali nominowani pracownicy Starostwa Powiatowego w Gostyninie na czele ze Starostą Arkadiuszem Boruszewskim.

Starostwo Powiatowe w Gostyninie dołączyło do #GaszynChallenge [VIDEO]

Zasady są proste. Nominowane osoby muszą wykonać dziesięć pompek. Jeżeli nie zrobią tego w ciągu 48 godzin – wpłacają na zbiórkę dla Zosi minimum 10 złotych od osoby - https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia. Jeśli jednak na czas podejmą wyzwanie, wtedy muszą wpłacić minimum 5 złotych od osoby. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które muszą jak najszybciej podjąć wyzwanie i wykonać wymienione zadanie.

Do wsparcia akcji nominowali zostali:

- Wójt Gminy Szczawin Kościelny pani Barbara Stępniak z pracownikami
- Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki pan Gabriel Wieczorek z pracownikami
- Wójt Gminy Pacyna pan Krzysztof Woźniak z pracownikami.

Źródło: gostynin.info

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij