Roman AUGUSTYNIAK

Spotkanie wigilijne Uniwersytetu Trzeciego Wieku

30.12.2019

W środę (18 grudnia br.) w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe seniorów gostynińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Był opłatek, kolędy oraz tradycyjne wigilijne potrawy.

Spotkanie wigilijne Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Przybyłych na uroczystość seniorów powitała Magdalena Garstka, po czym zaprosiła na występ kabaretu U3W "Zwierciadło". Kolejnym punktem wieczoru był mini koncert chóru "A w sercu ciągle maj" pod kierunkiem Michała Pilichowicza. Grupa wokalna wykonała kilka najpiękniejszych polskich kolęd, zachęcając jednocześnie do wspólnego śpiewania.

W imieniu Starosty, życzenia seniorom złożył Członek Zarządu Powiatu Gostynińskiego Roman Augustyniak. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołu.  

źródło: gostynin.info

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij