Roman AUGUSTYNIAK

Show Roberta Rozmusa. Porywający koncert w Zamku Gostynińskim

30.11.2023

W środę (29 listopada br.) Inicjatywa dla Gostynina oraz Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin zorganizowały koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości z udziałem Roberta Rozmusa. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Show Roberta Rozmusa. Porywający koncert w Zamku Gostynińskim

Koncert Roberta Rozmusa był pełen emocji i energii.

Artysta znany ze swojego charakterystycznego głosu i scenicznego wdzięku porwał publiczność niezapomnianymi przebojami.

W zamku rozbrzmiały hity Toma Jonesa, Zbigniewa Wodeckiego oraz Krzysztofa Krawczyka. Oczarowana publiczność nagrodziła występ artysty owacjami na stojąco.

“Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć tak utalentowanego artystę jak Robert Rozmus. Jego występ będziemy długo pamiętać” - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

“Publiczność była zachwycona. Robert Rozmus pokazał, dlaczego jest jednym z najbardziej cenionych artystów w Polsce” - dodał Roman Augustyniak.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij