Roman AUGUSTYNIAK

Prywatka na gostynińskim zamku. Wojciech Gąssowski zaśpiewał dla wszystkich pań

10.03.2023

W tym tygodniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w czwartek (9 marca br.) w Zamku Gostynińskim odbył się koncert Wojciecha Gąssowskiego. Artysta przyjechał do Gostynina na zaproszenie m.in. Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

Prywatka na gostynińskim zamku. Wojciech Gąssowski zaśpiewał dla wszystkich pań

Prowadzący koncert Agnieszka Korajczyk-Szyperska i Roman Augustyniak złożyli wszystkim paniom życzenia z okazji dnia kobiet. Odczytano także list od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika skierowany do uczestników wydarzenia.

Zgromadzona publiczność, która szczelnie wypełniła salę kolumnową oraz antresolę wraz z artystą śpiewała jego największe przeboje. Na zamku rozbrzmiały takie hity jak: "Zielone wzgórza nad Soliną", "M jak Miłość" oraz ponadpokoleniowy przebój "Gdzie sie podziały tamte prywatki".

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Promocji i Rozwoju "Lepszy Gostynin" oraz Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij