Roman AUGUSTYNIAK

Powiat Bezpieczny

18.07.2018

W ramach podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Gostynińskiego jesteśmy za powrotem do Gostynina punktu nocnej i świątecznej opieki medycznej. Niestety reforma służby zdrowia wprowadzona przez obecny rząd przyczyniła się do sytuacji, gdzie taki punkt jest zlokalizowany w Gorzewie.

Powiat Bezpieczny

Powiat to również szereg działań jakie dotyczą wspierania działań służb ratowniczych, służb odpowiedzialnych za przestrzeganie bezpieczeństwa, a także rozwinięcie programów prewencyjnych w szkołach, jak i organizowanie szkoleń i akcji ograniczających przestępczość wśród dzieci i młodzieży.

Doskonale wiemy jakie zagrożenia obecnie oddziałują na młodzież, dlatego aktywnie należy przeciwdziałać poprzez programy prewencyjne jakie należy wprowadzić do szkół Powiatu Gostynińskiego.

Bezpieczeństwo to również drogi Powiatu Gostynińskiego, które powinny posiadać odpowiednie rozwiązania komunikacyjne i oznakowanie, a ich jakość sukcesywnie powinna być poprawiana, dlatego przygotowujemy wieloletni plan remontu dróg w Powiecie Gostynińskim i konsekwentnie będziemy go realizować.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje ściśle związane z poprawą bezpieczeństwa w Powiecie Gostynińskim.

  • Wspieranie działań szpitala

  • Wspieranie służb ratowniczych

  • Zwiększenie bezpieczeństwa na drogach w powiecie

  • Wspieranie działań służb odpowiedzialnych za przestrzeganie bezpieczeństwa

  • Rozwinięcie programów prewencyjnych w szkołach

  • Organizowanie szkoleń i akcji ograniczających przestępczość wśród dzieci i młodzieży

  • Regularne spotkania dzielnicowych z mieszkańcami

Inicjatywa dla Gostynina

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij