Roman AUGUSTYNIAK

Marco Bocchino zachwycił gostynińską publiczność

28.02.2023

W poniedziałek (27 lutego br.) w Zamku Gostynińskim odbył się koncert włoskich przebojów w wykonaniu pochodzącego z Toskanii Marco Bocchino. Sala kolumnowa dosłownie pękała w szwach.

Marco Bocchino zachwycił gostynińską publiczność

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Promocji i Rozwoju "Lepszy Gostynin" oraz Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

Na zamku rozbrzmiały takie hity jak: "Bella Ciao", "Ti amo", "O sole mio". Marco Bocchino wykonał również jeden z najbardziej znanych polskich utworów "Nie płacz kiedy odjadę".

"Kolejny rewelacyjny koncert, tym razem koncert muzyki włoskiej za nami. Marco Bocchino rozruszał i rozśpiewał publiczność. Wielkie wow i brawa dla Marco i dla Was" - podkreśla przewodnicząca IDG Agnieszka Korajczyk-Szyperska

„Fenomenalny, wspaniały, niezwykle emocjonalny koncert muzyki włoskiej w Gostyninie. Marco Bocchino porwał publiczność. Dziękujemy za wspólną zabawę" - dodał Roman Augustyniak radny Powiatu Gostynińskiego.

Zdjęcia: Anna Bronikowska, Rafał Gościniak

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij