Roman AUGUSTYNIAK

Kto pisze artykuły do Biuletynu Miejskiego "Nasz Gostynin"? Zobacz odpowiedź burmistrza

21.05.2017

W związku z opublikowanymi artykułami "Budżet Obywatelski 2017 ciąg dalszy" i "Zaskarżona przez Wojewodę Uchwała w sprawie Karty Seniora" w Biuletynie Miejskim "Nasz Gostynina" wysłałem do Urzędu Miasta w Gostyninie najprostsze zapytanie - kto jest ich autorem. Pytałem dlatego, iż treść tych artykułów i fakty w nich zawarte budzą moje wątpliwości.

Kto pisze artykuły do Biuletynu Miejskiego "Nasz Gostynin"? Zobacz odpowiedź burmistrza

W zapytaniu podałem konkretne tytuły artykułów zatem odpowiedź burmistrza Pawła Kalinowskiego powinna być jednoznaczna.

W związku z zamieszczonymi w Biuletynie Miejskim Nasz Gostynin NR 1 (32) artykułami pt. "Budżet Obywatelski 2017 ciąg dalszy", "Zaskarżona przez Wojewodę Uchwała w sprawie Karty Seniora" proszę o wskazanie autora lub autorów tych artykułów.

Wszystkie zamieszczane w biuletynie artykuły są sporządzane przez pracowników Wydziałów zajmujących się merytorycznie daną sprawą. Biuletyn jest pracą zbiorową więc trudno określić jednego autora.

Tak odpowiada burmistrz i tym samym wyznacza nowe standardy publicystyczne w Gostyninie.

Biuletyn Miejski "Nasz Gostynin" to kwartalnik wydawany z publicznych środków przez Gminę Miasta Gostynina.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij