Roman AUGUSTYNIAK

Konkurs na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty

14.12.2019

W czwartek (12 grudnia br.) podczas Koncertu Świątecznego "Kiedy zima się zaczyna" nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najładniejszą kartkę świąteczną.

Konkurs na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty

Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina i Fundację Lepszy Gostynin w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Na konkurs wpłynęło łącznie blisko 100 prac w 4 kategoriach wiekowych.

W czwartkowy wieczór laureatom nagrody wręczali: Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Michał Bartosiak oraz....św. Mikołaj.

"Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową. Wybór był niełatwy. Kartki świąteczne wykonane zostały  różnymi technikami plastycznymi i niewątpliwie wprowadziły nas w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia" – komentuje Roman Augustyniak, radny Powiatu Gostynińskiego.

"Super, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Bardzo dziękuje rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie się w przygotowanie prac. A prace były... śliczne, wszystkie. Radość dzieci odbierających nagrody bezcenna i dla takich chwil warto działać" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Wyniki:
Przedszkola
- Antoni Sikora
- Luiza Biniewicz
- Iga Krysztofiak
-Stanisław Dziubała
- Alicja Paźgier
- Julia Wichrowska
- Wiktor Włodarzewski
- Julia Kostkiewicz
- Marcel Waciński
- Szymon Olejniczak
- Wojciech Więckowski

Klasa I
- Mikołaj Płaszaj
- Oliwia Dębowska
- Amelia Sosnowska
- Szymon Michalak
- Katarzyna Nyckowska
- Jakub Wentland
- Kalina Tyszkiewicz
- Zuzia Kołodziej
- Lena Świtek
- Julia Lewandowska
- Agata Gałamaga
- Michalina Dalanek
- Zuzanna Kawczyńska

Klasa II
- Antonika Dolak
- Antonika Witkoś
- Barbara Zajączkowska
- Zuzia Wilińska
- Maria Pawlikowska
- Nikola Wilczyńska

Klasa III
- Jan Rutkowski
- Amelia Sikora
- Wanessa Habel

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij