Roman AUGUSTYNIAK

Koncert Janusza Laskowskiego z owacjami na stojąco

15.10.2021

W czwartek (14 października br.) w ramach Gostynińskich Dni Seniora odbył się koncert Janusza Laskowskiego zorganizowany przez Fundację Promocji i Rozwoju „Lepszy Gostynin” i Inicjatywę dla Gostynina.

Koncert Janusza Laskowskiego z owacjami na stojąco

Zgromadzonych w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury powitali przewodnicząca stowarzyszenia Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz radny Powiatu Gostynińskiego Roman Augustyniak.

Po krótkim wstępie zaprosili na występ gwiazdy wieczoru Janusza Laskowskiego. Artysta w trakcie 90-minutowego koncertu zaśpiewał największe przeboje ze swojej blisko 50-letniej kariery. Nie zabrakło takich hitów jak: "Żółty jesienny liść", "Och, jak bardzo Cię kocham", "Beata z Albatrosa", "Świat nie wierzy łzom" czy "Kolorowe jarmarki".

Publiczność nagrodziła występ artysty gromkimi owacjami na stojąco.

Głównymi Partnerami wydarzenia byli Samorząd Województwa Mazowieckiego, Kaczmarek Electric, Agencja Ochrony VIPER, Sklep medyczny MED4ME.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij