Roman AUGUSTYNIAK

Koncert dla Niepodległej. W Zamku Gostynińskim wystąpiła Monika Urlik

07.11.2022

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowało wczoraj (6 listopada br.) koncert z okazji nadchodzącego Dnia Niepodległości.

Koncert dla Niepodległej. W Zamku Gostynińskim wystąpiła Monika Urlik

W sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego wystąpiła Monika Urlik.

Wokalistka w 2006 roku zdobyła główną nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za swój utwór "Time after time". W 2006 roku zdobyła także nagrodę prezydenta miasta Sopot na festiwalu Top Trendy także za utwór "Time after time".

W 2011 roku wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland. Trafiła do drużyny, której trenerem był Adam „Nergal” Darski. Dotarła do półfinału. W 2012 wystąpiła z zespołem Afromental.

"Dziękujemy publiczności za wspaniałą zabawę i Zapraszamy na kolejne wydarzenia muzyczne, które wkrótce będą miały miejsce w Gostyninie..." - informują Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach organizatorzy koncertu.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij