Roman AUGUSTYNIAK

Jest odpowiedź w sprawie usterek na łączniku ulic Kutnowska - Wspólna - Dybanka

22.08.2018

To niezwykle ważne. Mieszkańcy Gostynina zainterweniowali na forum publicznym w sprawie usterek jakie wystąpiły na nowo wybudowanej drodze tzw. łączniku ulic Kutnowska - Wspólna - Dybanka. Postanowiłem zapytać o tą kwestię w Urzędzie Miasta w Gostyninie.

Jest odpowiedź w sprawie usterek na łączniku ulic Kutnowska - Wspólna - Dybanka

W odpowiedzi podpisanej przez Zastępce Burmistrza Halinę Fijałkowską czytamy - "Burmistrz Miasta Gostynina wystąpił do wykonawcy robót budowlanych "budowy łącznika ulic Kutnowska - Wspólna - Dybanka w Gostyninie" Przedsiębiorstwa Budowlano - Produkcyjnego Trakt z Kutna z wezwaniem do usunięcia usterek polegających na powstaniu zadoleń w jezdni powodujących zastoiska wodne. W dniu 22 czerwca 2018 r. wykonawca zgłosił usunięcie usterki. Według Zamawiającego usterka nie została skutecznie usunięta i wykonawca w ciągu 21 dni zostanie ponownie wezwany do usunięcia wad. Wady będą usunięte w terminie 14 dni od otrzymaniu pisma od Zamawiającego."

Kolejne pytanie jakie zadałem dotyczyło prawidłowości wykonanego systemu odwodnienia.

Kanalizacja deszczowa (system odwodnienia) została wykonana zgodnie z projektem budowlanym i uzyskanym pozwoleniem na budowę - brzmi odpowiedź.

Czekamy na usunięcie usterek przez wykonawcę inwestycji.

Roman Augustyniak

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij