Roman AUGUSTYNIAK

Gostynińskie Dni Seniora za nami. Wystąpiła Krystyna Giżowska

14.10.2022

W czwartek (13 października br.) Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina już po raz kolejny zorganizowało Gostynińskie Dni Seniora.

Gostynińskie Dni Seniora za nami. Wystąpiła Krystyna Giżowska

Zgromadzonych w szczelnie wypełnionej sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury powitali Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz Roman Augustyniak. Życzenia Seniorom złożyła uczestnicząca w wydarzeniu posłanka pani Elżbieta Gapińska.

W części artystycznej wystąpiły Mażoretki Libra Gostynin oraz uczestniczka programu The Voice Kids Nadia Machała.

Głównym punktem wydarzenia był koncert Krystyny Giżowskiej. Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje. Nie zabrakło takich hitów jak: "Przeżyłam z Tobą tyle lat", "Złote obrączki" oraz "Nie było Ciebie tyle lat". Po koncercie artystka spotkała się z fanami, rozdawała autografy oraz robiła wspólne zdjęcia.

Słodki poczęstunek dla Seniorów ufundowała piekarnia "Dubielak". Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach z okazji zbliżających się Dni Seniora składają życzenia wszystkim Seniorom i już dzisiaj zapraszają na kolejne wydarzenia. Szczegóły wkrótce.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij