Roman AUGUSTYNIAK

Fantastyczna zabawa na zakończeniu lata i wakacji z IDG

14.09.2022

Rok szkolny już się rozpoczął, a do zakończenia lata pozostało jeszcze kilka dni, ale to nie było przeszkodą aby Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowało kolorowy event.

Fantastyczna zabawa na zakończeniu lata i wakacji z IDG

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji: dmuchańce, zabawy z animatorem, bungee, tatuaże brokatowe, watę cukrową oraz różnorodne konkursy.

Ponadto dzieci mogły od środka obejrzeć karetkę pogotowia ARIO Med oraz sprzęt używany przez ratowników medycznych, a także usiąść w policyjnym radiowozie. Wśród osób dorosłych dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ARIO Med gdzie można było zmierzyć ciśnienie oraz sprawdzić poziom cukru we krwi.

Organizatorzy Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach dziękują za obecność, za super zabawę i mnóstwo uśmiechów.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij