Roman AUGUSTYNIAK

Dokładnie 9814,06 zł udało się wczoraj zebrać na leczenie Konrada podczas Koncertu Wigilijnego

06.12.2022

Wczorajsza (5 grudnia br.) "Wigilia w Gostyninie" była cudownym, pachnącym świętami wydarzeniem. Podczas koncertu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zbierane były środki na leczenie Konradka Radeckiego.

Dokładnie 9814,06 zł udało się wczoraj zebrać na leczenie Konrada podczas Koncertu Wigilijnego

W ramach zbiórki prowadzone były kiermasze ciast i potraw wigilijnych, kiermasz ozdób choinkowych, loteria, malowanie twarzy, tatuaże, mini sesja fotograficzna, stoisko kosmetyczno-makijażowe, warsztaty makramy oraz liczne licytacje.

Jak informują organizatorzy - do puszek trafiło 9814,06 zł.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach, Magda Augustyniak oraz Ewelina Pasikowska dziękują za hojność i chęć pomocy Konradkowi.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij